O nasKim jesteśmy?Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się handlem sprzętem IT i kasami fiskalnymi oraz świadczącą szereg usług:

  • instalacja i serwis urządzeń fiskalnych
  • instalacja i serwis komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • wdrożenia oprogramowania - własnego oraz innych producentów
  • tworzenie programów pod zamówienie klienta
  • tworzenie stron i serwisów www
  • obsługa informatyczna firm
  • i wiele innych...Co robimy?Już od początku naszego istnienia zakres naszej działalności obejmuje produkcję elektroniczną, produkcję oprogramowania, usługi informatyczne i sprzedaż sprzętu. Ważnym profilem naszej działalności stała się także sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych takich producentów jak : NOVITUS, POSNET, ELZAB, DATECS czy TORELL.

Oprócz sprzedaży sprzętu komputerowego, sprzętu biurowego, sprzętu fiskalnego i akcesoriów, firma świadczy usługi informatyczne. Od wielu lat dostarczamy niezawodne systemy komputerowe i fiskalne wsparte sprawdzonym, prostym w obsłudze i niezawodnym oprogramowaniem. Możemy się pochwalić setkami udanych wdrożeń zarówno informatycznych, fiskalnych jak i sprzętowych.

Obecnie w naszej ofercie znalazły się także strony www - ich wykonanie od podstaw, modyfikacja stron istniejących i ich administracja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do współpracy z nami.Dlaczego my?Przez lata działalności udało nam się zdobyć cenne doświadczenie w zakresie świadczonych usług. Staramy się być konkurencyjni przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z odpowiednim wykształceniem oraz niezbędnym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet skomplikowanym zadaniom i wykonać projekty, z którymi inni mają problem.Zdalna pomoc

Odwiedź nas na facebooku

Wykonanie FK SYSTEM. Wszelkie prawa zastrzeżone.