Novitus

Oferujemy Państwu dwa typy oprogramowania od firmy Novitus. Pierwsze to oprogramowanie do obsługi gastronomii (restauracje). Drugie to system obsługi hoteli i pensjonatów.

Świadczymy usługi z zakresu instalacji, wdrożenia i szkolenia.Kontakt:

Damian Waliczek
e-mail: damian.waliczek@fksystem.pl,
tel. kom. 606 414 526

lub biuro@fksystem.pl

Cennik oprogramowania na stronie producenta
SOGA


Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.
SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu.
SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.


   Szczegółowy opis   SOHO


SOHO - nowoczesny system przeznaczony do obsługi hoteli oraz innych obiektach branży hotelarsko - turystycznej należących do segmentu małych i średnich. Został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują przyjaznego, a jednocześnie niezwykle sprawnego narzędzia do zarządzania hotelem. Jego wszechstronność pozwala na zastosowanie w obiektach o różnym charakterze, począwszy od małych pensjonatów dysponujących jedynie kilkoma pokojami, a skończywszy na hotelach z częścią gastronomiczną oraz dodatkowymi atrakcjami, jak np. usługi SPA. Bogactwo funkcji programu pozwala nie tylko na sprawną obsługę recepcji, ale również na efektywne zarządzanie całym obiektem.


   Szczegółowy opis   

Zdalna pomoc

Odwiedź nas na facebooku

Wykonanie FK SYSTEM. Wszelkie prawa zastrzeżone.